Hakkımızda

Senkronpos,mağaza ve market otomasyonunda anahtar teslim çözümlerinden edindiği tecrübeler doğrultusunda,güvenilir bir sisteme hitiyaç duyan tüm sektörlerde satış ve satış sonrası desteği ile birlikte en iyi şekilde paylaşmayı benimseyerek hizmet vermektedir.

Ürün gamında çalıştığı üretimcilere ve hizmet verdiği tüm firmalara,teminci ve müşteri gözüyle bakmaktan ziyade,iş ortağı olarak benimseyen firmamız,büyük ve küçük müşteri mantığından uzak kalarak her geçen gün pazar payını genişleterek emin adımlarla yol almaktadır.Ne sattım fikrinden uzak kalarak,iş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu ürünleri belirleyip,paylaşıp düşük maliyet ve kaliteli hizmet olarak kendilerine sunmaktadır.

Senkronpos,mali onaylı pos yazarkasalar,sistem terazileri,el terminalleri,barkod okuyucular,barkod yazıcılar,bilgisayar ve network ürünleri ile bu ürünlere ait ön/ara/arka yazılımları iş ortaklıklarına ulaştırmaktadır.

Kendi bünyemiz içerisinde geliştirilen el terminali yazılımı,şubeler arası online satışları takip edebilen yazlım çözümleri ile çalışmlarını sürdürmektedir.

Senkronpos’un hedefi,teknolojiyi güven,kaliteli hizmet ve düşük maliyet felsefesiyle sunabilmek adına çalışan,araştıran ve iş ortaklarına sunan bir firma olmaktır.

  • slide
  • slide
Prensiplerimiz
  • Başarı

  • Danışma

  • Teknik Destek

  • Uygulama

Misyonumuz

 

Türkiye’de pos ve elektronik otomasyon hizmeti veren firmalar içerisinde en iyi olmak önceliklerimiz arasındadır. Ayrıca çalışanlarımızın ve müşterimizin öncelikle iş güvenliği ve memnuniyetini elde ederek gelişen teknoloji yeniliklerle bütünleştirip verimli bir firma olmak hedeflerimizdir.